Lura Temizlik Robotu
Lura Temizlik Robotu
Lura Temizlik Robotu
Lura Temizlik Robotu
Lura Temizlik Robotu

Lura Temizlik Robotu

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

Doğadan ilham alarak kendini geliştiren LURA Cleaning System, doğanın yağmurlarla kendi havasını temizlemesi fikrini evlerinize taşıyor. Aynen doğada olduğu gibi hava, LURA Cleaning System içinde yıkanır.

Sağlığımızı tehdit eden toz, pislik, ve alerjenler güvenli ve kesin olarak suya hapsedilir. LURA Cleaning System evinizin genel temizliğinde kullanmak üzere tasarlanmış aparatları sayesinde sizlere rahat nefes aldırıyor.

Ücretsiz Tanıtım

:

Neden Lura?

Eski sistem elektrikli süpürgeler temizlik esnasında tozları filtresinden geri, ortama bırakırken, LURA Cleaning System dakikada 26.500 devirli SEPERATÖR’lü motoru sayesinde, alerji ve nefes darlığına neden olan tüm tozları su filtrasyon sistemi içinde hapsediyor.

Bu sayede eviniz tazelenmiş bir havaya kavuşurken, en iyi şekilde temizlenmiş oluyor.

LURA Cleaning System bir elektrikli süpürgeden beklentilerinizin ötesinde, sağlıklı bir ortam sunuyor.

Günümüzde en büyük sağlık sorunlarından biri olan ve tüm dünyada yaklaşık 300 milyon kişiyi etkilediği tahmin edilen astım, alerji ve nefes darlığı gibi şikâyetlerin oluşmasının önüne geçen Lura temizlik robotu, toz, pislik ve alerjenleri suya hapseder ve bu tozların tekrar evinizdeki havaya karışmasına engel olur. Gözlerimizle göremediğimiz havada uçuşan mikroskobik tozlar güvenli ve kesin olarak suya hapsedilir ve temiz havanın tazeliği evinize taşınır.

Su filtreli elektrikli süpürgeler arasında öne çıkan Lura Cleaning System toz akarları (maytları) kolayca hapsederek evde nefes alınabilir, temiz ve ferah bir ortam sağlar. Temizlik robotunuzun seperatörünü ve su haznesini temizleyerek elektrikli süpürgenizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Su filtreli Lura Cleaning System'in yüksek emiş gücü sayesinde halı ve kilimlerinizi kolayca yıkayabilir; vakum özelliği sayesinde yastık ve yorganlarınızı vakumlayarak temizlik robotunuzun tüm fonksiyonlarından faydalanabilirsiniz.

 

Kullanım Alanları:

 

LURA Cleaning System’ın hava yıkama özelliği sayesinde uçuşan ve gözle görülemeyen tozları suya hapsederek, yağmurdan sonraki temiz havayı evinize taşıyabilirsiniz. Ekstra motorlu Elektro Fırça aparatını kullanarak halılarınızı ve yataklarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. Uygun aparatları kullanarak, kilim ve sert zeminlerin günlük temizliğini yapabilirsiniz.

Dolap ve koltuk altları gibi ulaşılması zor yerleri, duvar ve tavan gibi alanları temizleyebilirsiniz. Koltuk ve kumaş döşemeleri süpürebilir, bilgisayar, televizyon vb. hassas cihazların tozunu alabilir ya da tıkanmış lavaboların açılmasında kullanabilirsiniz.

LURA Cleaning System ile su emişi, leke çıkarma ve sifon temizliği gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca vakumlama özelliği sayesinde, yastık, yorgan, tekstil ve gıda ürünlerinizi vakumlayıp, uzun süre saklayabilirsiniz. LURA Cleaning System’in yüksek emiş gücü sayesinde halı ve koltuklarınızı zahmetsizce yıkayabilirsiniz.

 

Temizlik Bakım:

 

LURA Cleaning System’i evinizde yapabileceğiniz küçük bakımları sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bunun için SEPERATÖR’ünüzü her temizlikten sonra, cihazınızla birlikte verilen SEPERATÖR FIRÇASI ile diş fırçalar gibi fırçalayınız ve haznedeki kirli suyu döküp, hazneyi kurulayınız. Cihazınızı su haznesi dolu şekilde muhafaza etmeyiniz.

Teknik Özellikler:

Tipi : 139
Nominal Gerilim : 220-230 Vac. 50-60 Hz.
Giriş Gücü : 1400 W max.
Hava Debisi : 50 l/s
Vakum : 1400 mm. Su S.
Kap İçindeki Su Miktarı : Yaklaşık 2.5 Litre
Kablo Uzunluğu : 6.5 m.
Aksesuarsız ve Susuz Ağırlık : 6.7 kg.
Ebatlar; Uzunluk×Genişlik×Yükseklik : 430×450×460 mm.
İzolasyon Sınıfı : II
Koruma Derecesi : IPX4
Sertifikasyonlar : TUV-GS, EMC, CE
Motor Koruma Devresi : Var
Motor Devri : 26.500 Devir / Dakika
Kullanım Ömrü : 10 Yıl

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR