lura hakkımızda

BİZ KİMİZ

Senur A.Ş. 1962 Yılında İstanbul’da elektrik motorları üretimiyle ticari faaliyetine başlamıştır. Türkiye’de ilk narenciye sıkacağı, ilk katı meyve sıkacağı, ilk mutfak robotu, ilk ev tipi kıyma makinesi, ilk halı yıkama makinesi ve ilk temizlik robotunu üretmiştir.

Uluslararası bir çok markanın Türkiye üretimini üstlenen Senur A.Ş.  2003 Yılında da LURA Ev Temizlik Sistemini üreterek Almanya’da satışa sunmuştur. 2014 yılında İstanbul Altunizade’de kurduğu LURA Pazarlama Ticaret A.Ş. ile Türkiye satış organizasyonuna başlamıştır.

LURA üretimi İstanbul Avcılar’daki en son teknolojiyle donatılmış, 40.000 metrekarelik ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgeli tesislerinde, 450 kişilik personeliyle gerçekleştirmektedir. Senur A.Ş. büyüyen iş hacmini karşılamak üzere 2014 Yılında Mersin fabrikasını faaliyete geçirmiştir.

MİSYONUMUZ

İç ve dış müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, daha kaliteliyi, daha az maliyetle temin etmek, insana ve çevreye değer vermek , iç ve dış paydaşlar ile sürekli, etkin ve pozitif iletişim sağlamak, ürün ve hizmet pazarlamasında yenilikçi uygulamalar geliştirmektir.

VİZYONUMUZ

Kaliteli ürün ve memnun müşteri ile firma prestijini sürekli artırmak, uluslararası faaliyetlerde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek, ülkemize yenilikçi iş fırsatları getirerek direkt ve dolaylı istihdamı geliştirmek, müşteriler için pazar ve cirolarını geliştirmede başarılı bir çözüm ortağı olmaktır

lura ev aletleri - lura iconlar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR